Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

15-lecie firmy Altrad Mostostal

Dział: Konferencje, seminaria, spotkania

2 lipca br. nasz członek firma Altrad Mostostal, producent rusztowań, obchodził uroczyście 15 lecie swojej działalności.

Z tej okazji firma zorganizowała Piknik na który zaproszono założycieli firmy, członków kolejnych Zarządów , przedstawicieli zaprzyjaźnionych firm, firm współpracujących, kooperantów oraz wszystkich pracowników. W spotkaniu wzięło udział blisko 250 osób. Dzięki znakomitej organizacji pikniku, mimo zmiennej pogody,wszyscy uczestnicy bawili się znakomiciew niezwykle radosnej atmosferze.

 

Aleksander Jonek Mirosław Zwoliński Piotr Janowski Marian Muszyński Piotr Sobczyk

Historia Firmy

1996r.
ALTRAD-Mostostal Spółka z o.o. została założona w 1996 roku pod nazwą Baumann-Mostostal Sp. z o.o. Firma powstała z inicjatywy dwóch spółek:

  • polskiego Mostostal Siedlce S.A. - producenta ocynkowanych konstrukcji stalowych, wyrobów aluminiowych i gotowych obiektów "pod klucz"
  • niemieckiego Baumann Bautechnik GmbH - doświadczonego na rynku niemieckim dostawcy akcesoriów i rusztowań budowlanych

Obie firmy kooperowały ze sobą od roku 1993 i po trzech latach współpracy w 1996 roku zdecydowały o założeniu joint-venture. Tak powstała spółka Baumann-Mostostal, której zadaniem była produkcja rusztowań, szalunków oraz obsługa klientów polskich i zagranicznych. Firma szybko wypracowała sobie pozycję lidera w branży budowlanej na rynku krajowym i europejskim.

2005r.
W roku 2001 firma nawiązała współpracę z francuskim koncernem, Grupą ALTRAD - potentatem budowlanym, posiadającym sieć zakładów produkcyjnych na całym świecie. Przemiany ekonomiczne i gospodarcze w kraju oraz potrzeba rozwoju firmy zaowocowały przeobrażaniem tej współpracy w układ inwestorski i w czerwcu 2005 roku ALTRAD został nowym inwestorem w firmie Baumann-Mostostal. Dlatego też we wrześniu 2006 dotychczasowa nazwa i logo firmy z Baumann-Mostostal Sp. z o.o. zostało zmienione na ALTRAD-Mostostal Spółka z o.o.

Więcej o firmie na jej stronie (www.altrad-mostostal.pl).

Altrad Mostostal to członek założyciel zarówno Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Rusztowaniowych , jak i jego następcy Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań. Od Początku swego istnienia firma bardzo aktywnie wspierała poprzez swoich przedstawicieli: Prezesów Mirosława Zwolińskiego, Piotra Janowskiego, Mariana Muszyńskiego oraz Dyrektora Handlowego Piotra Sobczyka a także wielu innych pracowników wszelkie działania Izby, dlatego też w podziękowaniu za tą owocną długoletnią współpracę, z wielką przyjemnością w imieniu Zarządu PIGR Prezes Izby p. Piotr Stanik wraz z p. Dyrektor Danutą Gawęcką wręczyli okolicznościową statuetkę, życząc firmie i jej pracownikom wszelkiej pomyślności, dynamicznego rozwoju i sukcesów na przyszłość.

img_0245.jpg (87982 bytes)

Danuta Gawęcka


Archiwum

Tablica ogłoszeń