Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Rusztowania na Targach BUDMA 2013

Dział: Konferencje, seminaria, spotkania

W dniach 29 stycznia - 01 lutego br. odbyła się XXII edycja jednych z największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów budowlanych BUDMA 2013. Tematem przewodnim tegorocznych targów było "Budownictwo przyszłości - inteligentna architektura". BUDMA to nie tylko stoiska wystawców, ale również liczne ekspozycje specjalne i pokazy, a także konferencje, seminaria i warsztaty. Tegoroczna impreza zgromadziła przeszło 50.000 zwiedzających oraz ponad 1200 wystawców z 35 krajów między innymi z Austrii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. W programie BUDMA 2013, znalazły się między innymi specjalne kampanie promujące premiery rynkowe, porady dla inwestorów i administratorów, szkolenia produktowe, warsztaty dla rzemieślników. Gościem specjalnym na targach był Renato Rizzi - uważany za jednego z najwybitniejszych i najbardziej niekonwencjonalnych współczesnych architektów. Tegoroczne Targi BUDMA są ostatnimi, które odbyły się w miesiącu styczniu. Decyzją Zarządu Targów kolejne targi zarówno BUDMA jak i BUDMASZ odbywać się będą w marcu.

Stoiska ekspozycyjne - BUDMA 2013

Uroczyste otwarcie XXII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa oraz towarzyszących im targów WinDoor-tech, CBS oraz Glass nastąpiło 29 stycznia br. o godzinie 11:00 w tak zwanej "Iglicy" będącej symbolem MTP. Podczas uroczystości Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań reprezentowały władze Izby mianowicie Prezes Izby p. Zenon Sztobryn oraz Dyrektor Izby p. Danuta Gawęcka. Wśród zaproszonych gości znalazły się znane osobistości ze świata polityki i biznesu. Podczas ceremonii otwarcia wręczone zostały nagrody Złotego Medalu MTP oraz nagrody Acanthus Aureus przyznawane za najlepszą strategię marketingową firmy w ekspozycji targowej oraz nagrody specjalne Prezesa Zarządu MTP za innowacyjność i wysoką jakość produktów oraz szerokie działania na rzecz integracji branży budowlanej.Uroczyste otwarcie XXII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa
Źródło zdjęcia: www.budma.pl

Miło nam poinformować, że na tegorocznej powierzchni wystawienniczej BUDMA 2013 znalazły się również ekspozycje członków Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, które zaprezentowały swoje produkty i usługi. Poniżej prezentujemy zdjęcia stoisk w kolejności alfabetycznej.HUCK POLSKA SP. Z O.O.


FABRYKA NARZĘDZI KUŹNIA S.A.


OLAN SP. Z O.O.


PERI POLSKA SP. Z O.O.


PIONART

Opracowała: Kamila Mułkowska


Archiwum

Tablica ogłoszeń