Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Relacja z targów Bauma

Dział: Konferencje, seminaria, spotkania

Tegoroczne targi Bauma już się zakończyły, ale emocje długo jeszcze nie opadną. Następna edycja tej ogromnej imprezy odbędzie się w kwietniu 2019 roku, a tymczasem zapraszamy Państwa do zapoznania się z relacjami i zdjęciami stoisk Członków naszej Izby, którzy prezentowali swoją ofertę podczas targów.

Kilka słów od firmy Layher na temat prezentowanego podczas targów rozwiązania technicznego:

"Pragnę poinformować, że podczas tegorocznych targów Bauma firma Layher zaprezentowała najnowszy system FW. Dwukrotne zmniejszenie wagi dotychczasowego dźwigara mostowego zdecydowanie ułatwia ustawienie konstrukcji w trudnych warunkach terenowych, bez konieczności użycia sprzętu ciężkiego. To idealne rozwiązanie do zastosowania np. podczas wszelkiego rodzaju sytuacji kryzysowych. Stanowi ono połączenie niskiej masy i uniwersalności systemu Allround z dużą nośnością dotychczasowej kratownicy. Dlatego też dźwigar mostowy z powodzeniem może być wykorzystywany jako kładka dla pieszych w przypadku podtopień czy powodzi. Już pod koniec kwietnia wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z najnowszym rozwiązaniem niemieckiego producenta i zakupić produkt również na rynku polskim."

bauma2016_system_fw_2.jpg (163276 bytes)

Fot. Dzięki uprzejmości firmy Layher

A tak prezentowała swoją ofertę firma Ringer:

bauma2016_ringer.jpg (248438 bytes)

Fot. Dzięki uprzejmości firmy Ringer

Poniżej przedstawiamy relację, którą przygotowała firma PERI:

"Bauma 2016: pełen sukces dla PERI

Według oficjalnych danych podawanych przez Messe München, na wiodących dla branży budowlanej targach Bauma zarejestrowano w tym roku 580 000 zwiedzających z 200 krajów - a zatem o 9% więcej w porównaniu z 2013 rokiem. Hala przygotowana i wyposażona przez PERI przyciągnęła aż 175 000 zwiedzających. Największe zainteresowanie wzbudziły zaprezentowane przez nas innowacje: deskowanie specjalne UNO, rusztowanie fasadowe PERI UP Easy, deskowanie stropowe SKYMAX oraz deskowanie samoczynnego wspinania ACS Core 400. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z rezonansu oraz wysokiego poziomu wiedzy odwiedzających - w chwilach szczytowego zainteresowania ciężko było przecisnąć się przez tłum, napływający do hali. Zaprezentowane przez PERI systemy były stale oblegane, a nasi specjaliści mieli pełne ręce roboty, odpowiadając na liczne pytania z zakresu deskowań i rusztowań oraz realizowanych przez nas projektów.
Poza kontraktami, zawartymi z dotychczasowymi klientami, nawiązaliśmy liczne nowe kontakty. Spodziewamy się wielu nowych zleceń i cieszymy się na perspektywę współpracy z przedsiębiorstwami z szeroko pojętej branży budowlanej oraz rusztowaniowej - zarówno przy okazji dużych projektów, jak i tych mniejszych zleceń."

bauma2016_bauma-02-peri.jpg (296144 bytes)

Fot. Dzięki uprzejmości firmy PERI.

Wśród wystawców nie zabrakło również firmy Scafom Rux:

bauma2016_img_1431.jpg (161866 bytes)

Targi Bauma to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, ale również możliwość do zacieśniania więzi biznesowych pomiędzy firmami.

bauma2016_ramirent_i_layher.jpg (183936 bytes)

Od lewej: Margot Hoffman (firma Layher), Małgorzata Cieślik (firma Ramirent), Mieczysław Kalinowski (firma Fortbud),
Elżbieta Nowicka-Słowik (firma Ramirent), Georg Layher (firma Layher).

Fot. w nagłówku: Messe München


Archiwum

Tablica ogłoszeń