Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

PIGR na Targach BUDMA 2016

Dział: Konferencje, seminaria, spotkania

W dniach 2-5 lutego br. odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń, jakie odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczne hasło przewodnie brzmiało:

"INSPIRACJE * WIEDZA * BIZNES"

Uroczystego otwarcia targów dokonał p. Przemysław Trawa, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród obecnych znaleźli się liczni przedstawiciele władz, organizacji i stowarzyszeń branżowych. PIGR reprezentowali: p. prezes Zenon Sztobryn oraz p. Dagmara Tyc - dyrektor Izby.

Prezes PIGR wraz z innymi zaproszonymi gośćmi dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi.Otwarcie targów, drugi z lewej Z. Sztobryn

Otwarcie targów BUDMA tradycyjnie połączono z wręczeniem Złotych Medali MTP. Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych laureatów znalazł się członek Izby - firma Pionart, której nagrodę przyznano za uniwersalny, elastyczny i atrakcyjny ekonomicznie system szalunkowy RHiNO. Nagrodę odebrał prezes Zenon Sztobryn.Otwarcie targów, drugi od lewej Z. Sztobryn

W czasie trwania Targów BUDMA swoją ofertę zaprezentowało ponad 1000 wystawców. Uczestnicy imprezy mieli możliwość zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i pozyskać specjalistyczną wiedzę. Przede wszystkim jednak była to znakomita okazja do wymiany doświadczeń, podtrzymywania i rozwijania relacji biznesowych.

Program targów zawierał szereg dodatkowych wydarzeń specjalnych, dedykowanych poszczególnym grupom: przedstawicielom handlu, architektury, wykonawcom, inwestorom. Dla fachowców zorganizowano zawody, turnieje i pokazy, wśród nich np. Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin i Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. Dla inwestorów przygotowano dużą liczbę konferencji, debat i seminariów z udziałem autorytetów z branży.

Dla Izby bardzo ważnym punktem programu targów była współorganizowana przez PIGR konferencja pt.: "Bezpieczeństwo pracy w budownictwie. Czy to się opłaca - inwestycja w bhp?". Więcej na ten temat można przeczytać w artykule poświęconym konferencji.

Wśród wystawców nie zabrakło członków PIGR. Poniżej prezentujemy stoiska firm w kolejności alfabetycznej.Altrad-MostostalOlanPionartPlettac Distribution

Opracowanie: Joanna Dobrzykowska
Zdjęcia: dzięki uprzejmości firmy Pionart oraz z archiwum PIGR


Archiwum

Tablica ogłoszeń