Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Przełom stycznia i lutego w Poznaniu, czyli BUDMA 2018

Dział: Konferencje, seminaria, spotkania

Zakończyła się już kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej - miejsce, gdzie spotkać się mogą producenci, dystrybutorzy, wykonawcy i inwestorzy oraz przedstawiciele instytucji, wydawców i organizacji branżowych. W tegorocznej edycji swoją ofertę prezentowało kilkaset firm z Polski i zagranicy, przedstawione zostały liczne nowości rynkowe a wystawcy i zwiedzający mogli wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących.

W uroczystym otwarciu wydarzenia udział wzięli Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk i Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński. Podczas targów odbyło się II Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury, podczas którego omawiane były m.in. takie tematy jak konkurencyjność polskich firm budowlanych i producentów wyrobów budowlanych na rynkach eksportowych, automatyzacja produkcji i eksport jako szansa na stały rozwój polskich firm budowlanych czy też optymalizacja procesu inwestycyjno-budowlanego w świetle zmian legislacyjnych.

Dla branży rusztowaniowej najważniejszy był pawilon 8., w którym mieścił się Salon Rusztowań. Spośród Członków PIGR aż 6 firm prezentowało swoją ofertę: ALTRAD Mostostal, KRAUSE, OLAN, PERI, PIONART oraz plettac Distribution.

Z przyjemnością informujemy, że firma PERI POLSKA Sp. z o.o. otrzymała Złoty Medal MTP za MAXIMO - deskowanie ramowe z technologią jednostronnie obsługiwanych przez zaledwie jednego pracownika ściągów MX oraz innowacyjnym i unikatowym na skalę świata systemem elektrycznego podgrzewu deskowania, gotowym do użycia w każdych warunkach zimowych.

Złotym Medalem MTP nagrodzony został również produkt wieloletniego partnera PIGR - firmy GEDA, a mianowicie GEDA Akku Leiter Lift - kompaktowy wyciąg towarowy do transportu pionowego różnych materiałów, urządzenie działające całkowicie bezprzewodowo na baterie akumulatorowe.

Nagrodzonym firmom serdecznie gratulujemy, a Wystawcom życzymy udanej kontynuacji nawiązanych podczas targów kontaktów biznesowych.

Fotorelację z wydarzenia publikujemy w lutowym numerze kwartalnika Rusztowania.

Serdecznie zapraszamy!


Archiwum

Tablica ogłoszeń