Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Podest ruchomy masztowy typ SC8000

Firma SCANCLIMBER Sp. z o.o. z Gniezna wprowadza w roku 2008 na rynki światowe oraz krajowy nowy produkt z grupy podestów masztowych - SC8000. Podest ten tak jak pozostałe typy: SC1000, SC1300., SC2000, SC4000, SC5000, przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju prac: montażu, obróbki wykańczającej, tynkowania i malowania budynków i obiektów przemysłowych. Może być montowany wewnątrz i na zewnątrz budynków. Podest SC 8000 może być używany jako podest roboczy masztowy pojedynczy, lub podwójny. Jest zaprojektowany do przewożenia ludzi wraz z narzędziami i niezbędnego wyposażenia oraz materiału do pracy na dużych wysokościach.

Długość platformy można dowolnie zestawiać w zakresie od 4,1 m do 16,9 m. Standardowa wysokość podnoszenia dla tych podestów może być do 100m.

Nowością na rynku jest udźwig tego podestu w wersji pojedynczej do 4500 kg a wersji podwójnej nawet do 8000 kg. Podest może być również wyposażony opcjonalnie zamiast wózka jazdy poziomej w minipodstawę, co znacznie zmniejsza przestrzeń do jego posadowienia. Nowym rozwiązaniem zastosowanym w podeście SC8000 jest montaż napędu pod platformą.

Dane techniczne [0.8MB, pdf]


Archiwum

Tablica ogłoszeń