Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Ulma pracodawcą roku 2011 w budownictwie

Miło nam jest poinformować, że nasz członek Ulma Construccion Polska S.A. została laureatem w XV Edycji konkursu "Pracodawca roku 2011 w Budownictwie" w osobie jej Prezesa Pana Andrzeja Kozłowskiego w grupie firm średnich za innowacyjność w zastosowaniu deskowań oraz szkolenie młodych pracowników. Laureatowi gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów i realizacji wszelkich zamierzeń (więcej o uroczystości w artykule XX-lecie Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa).

ULMA Construccion Polska S.A. jest wieloletnim członkiem naszej Izby, współpracuje z nami od 2008 roku. ULMA oferuje sektorowi budowlanemu produkty, usługi i rozwiązania systemowe w zakresie deskowań, podparć i rusztowań, a także doradztwo techniczne i serwis posprzedażny. Firma jest jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie i jest związana z budownictwem od 50 lat.

Andrzej Kozłowski Prezes Zarządu ULMA Construccion Polska S.A., ur. w 1952 r., absolwent Politechniki Warszawskiej. Przez 13 lat był związany zawodowo z firmą WPBP Żelbet, pracował także na kontraktach w Iraku dla firm Polimex-Cekoop i Budimex. W 1989 współzałożyciel firmy BAUMA. W 1992 roku firma rozszerzyła ofertę o dystrybucję systemów szalunkowych, przechodząc stopniowo ku specjalizacji w zakresie technologii monolitycznych, by w 1998 roku rozpocząć produkcję własnych deskowań. Przez cały ten okres Andrzej Kozłowski pełnił funkcję Prezesa Zarządu firmy i pełni ją nieprzerwanie do dziś (po zmianie nazwy firmy w listopadzie 2006 roku jako Prezes Zarządu ULMA Construccion Polska S.A). Od 2007 roku Andrzej Kozłowski pełni również funkcję Prezesa Zarządu ULMA System S.A. Od lipca 2007 roku w składzie Zarządu ULMA Cofraje SRL w Rumunii.

Opracowano na podstawie materiałów ze strony www.ulma-c.pl
Kamila Mułkowska


Archiwum

Tablica ogłoszeń