Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla Danuty Gawęckiej!

21 maja 2012r. w auli UAM, podczas uroczystej gali z okazji 10-lecia Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, zostały wręczone Medale za Długoletnią Służbę. Jest nam ogromnie miło poinformować, że wśród siedmiu wyróżnionych działaczy znalazła się p. Dyrektor PIGR, Danuta Gawęcka. Odznaczenie w imieniu Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego, wręczył Wojewoda Wielkopolski, Piotr Florek.

Pani Danuta Gawęcka, absolwentka Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej, od przeszło 35 lat związana jest z budownictwem. Oprócz swych zawodowych i społecznych obowiązków w PIGR, jest aktywnym członkiem Samorządu Zawodowego Inżynierów Budownictwa (PIIB) od początku jego istnienia. Działa nieprzerwanie zarówno na szczeblu krajowym, jak i okręgowym. Pełniąc funkcję Wiceprzewodniczącej II kadencji WOIIB i przewodząc Zespołowi ds. Procesów Budowlanych, w istotny sposób wspomagała jej członków swym działaniem, wiedzą oraz doświadczeniem, dodatkowo szerząc dobre praktyki dotyczące prawidłowej i bezpiecznej budowy i eksploatacji rusztowań.

Działając w strukturach samorządu zawodowego i gospodarczego, w znaczący sposób przyczynia się do wzmacniania pozycji tych organizacji - podkreśla ich wagę, znaczenie i potrzebę dla rozwoju budownictwa. Już wcześniej została doceniona i uhonorowana Złotą i Srebrną Odznaką Honorową PIIB, Medalem PIGR za zasługi dla branży rusztowaniowej, a teraz także Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

medal.jpg (14911 bytes) Medal z Długoletnią Służbę

został ustanowiony w 1938 r., a przywrócony w 2007 r., jest nadawany za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Medal za Długoletnią Służbę dzieli się na trzy stopnie:
I stopień - Medal Złoty za Długoletnią Służbę,
II stopień - Medal Srebrny za Długoletnią Służbę,
III stopień - Medal Brązowy za Długoletnią Służbę,

Odznaczenie to nadaje Prezydent RP.

 


Archiwum

Tablica ogłoszeń