Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Statuetki "TopBuilder" 2013

W dniu 17 stycznia 2013 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek "TopBuilder" 2013 przyznawana najlepszym innowacyjnym produktom budowlanym, realizacjom oraz przedsięwzięciom. W uroczystości na zaproszenie organizatorów wzięło udział wiele organizacji i instytucji w tym Polska Izba Gospodarcza Rusztowań reprezentowana przez Dyrektor Izby p. Danutę Gawęcką oraz V-ce Prezesa Izby p. Piotra Janowskiego. Współpraca PIGR z redakcją miesięcznika "Builder" datuje się od 2010 roku kiedy to na prośbę Redakcji i Rady programowej miesięcznika PIGR objął patronatem publikacje pt. "Eurokody - Zeszyty Edukacyjne - Buidera", które stanowią zbiór zunifikowanych norm międzynarodowych służących do projektowania budynków oraz konstrukcji inżynierskich.

Galę, odbywającą się w warszawskiej siedzibie BCC, otworzyli Danuta Burzyńska - redaktor naczelna pisma i członek Kapituły oraz Dominik Suwiński - dyrektor działu marketingu i reklamy w firmie PWB Media, wydawcy miesięcznika. Produkty opiniuje Kapituła Konkursu pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, w skład której wchodzi redakcja i Rada Programowa pisma. W tym roku po raz pierwszy wręczono nagrody w dwóch nowych kategoriach: projekt architektoniczny i projekt konstrukcyjny.

Miło nam poinformować, że pośród wyróżnionych do nagrody znalazła się firma Doka Polska Sp. z o.o., otrzymując statuetkę za Produkt Roku dla Budownictwa: Dokadek 30 panelowy system stropowy. Nagrodę odbierał osobiście Wiceprezes Zarządu Doka Polska Sp. z o.o. p. Robert Szpila, z którym nasza Izba miała przyjemność współpracować.Od lewej: Robert Szpila, Wiceprezes Zarządu Doka Polska Sp. z o.o.

Kilka informacji o statuetce "TopBuilder"

Statuetką "TopBuilder" wyróżnione są wysokiej jakości markowe produkty, innowacyjne rozwiązania materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne dla budownictwa i architektury, sprzęt i urządzenia, nowoczesne obiekty budowlane, budowle inżynierskie, produkty IT, usługi oraz inne przedsięwzięcia dla budownictwa. Wyróżnienia są odbierane osobiście przez szefów wiodących na rynku polskim firm budowlanych. Statuetkę przyznaje miesięcznik "Builder".

Opracowała: Kamila Mułkowska
Autor zdjęcia: Ryszard Baranowski, źródło: www.ebuilder.pl


Archiwum

Tablica ogłoszeń