Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Zaproszenie na Targi BHP w Bydgoszczy

W dniach 2-3 kwietnia 2016 roku na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego odbędą się pierwsze i jedyne w Polsce Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD 2016. Wydarzenie organizowane jest przez Targi Pomorskie.

Targi BHP-BUD pełnią nie tylko rolę wystawienniczą, ale też biznesową, edukacyjną i kooperacyjną. To profesjonalne, specjalistyczne wydarzenie budujące trwałe relacje pomiędzy wystawcą i zwiedzającym. Interakcja, możliwość wymiany doświadczeń, prezentacja nowości w określonym miejscu i czasie pozwala odbiorcom i zwiedzającym uczestniczyć w tworzeniu oferty. Targi dają nieograniczone możliwości prezentacji wyrobów i usług.

Targom towarzyszyć będą liczne prezentacje, sympozja i szkolenia prowadzone przez fachowców z zakresu BHP i budownictwa. W tej części programu swój udział będzie mieć PIGR - p. Elżbieta Nowicka-Słowik, wiceprezes Izby, oraz p. dyrektor Dagmara Tyc przedstawią referat pt. "Zagrożenia i konsekwencje błędów przy montażu i eksploatacji rusztowań".

Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD odbędą się równolegle z XXXIII Targami Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD oraz VI Targami Energii Odnawialnej TEO.


Archiwum

Tablica ogłoszeń