Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu Diamentowe Rusztowanie

Już za niespełna miesiąc poznamy zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Rusztowaniowego, Diamentowe Rusztowanie. Jego pomysłodawca i organizator, firma Layher, nagrodzi najlepszych wykonawców budowlanych, którzy odznaczają się profesjonalizmem, bezpieczeństwem oraz najwyższą jakością oferowanych usług.

Jury, składające się z profesjonalistów z branży rusztowaniowej, wyłoni 10 zwycięzców, którzy w swojej codziennej pracy wysokościowej respektują etykę zawodową, przestrzegają ogólnych norm i zasad prawa budowlanego, a także dbają o podwyższanie swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach. Dodatkowo, dla trzech najlepszych zgłoszeń przewidziano nagrody specjalne - wyjazd na Targi Bauma 2016 w Monachium oraz zwiedzanie siedziby firmy Layher w Güglingen-Eibensbach.

201602_layher_diamond.jpg (186035 bytes)

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 15 lutego 2016 roku. Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić ankietę na stronie http://layher.pl/blog/konkurs-diamentowe-rusztowanie/. Do rywalizacji o tytuł Diamentowego Rusztowania zapraszamy wszystkie osoby fizyczne, wykorzystujące w swojej pracy systemy rusztowań. Zgodnie z regulaminem, formuła konkursu jest otwarta, a udział w nim nie wiąże się z żadnymi kosztami.


Archiwum

Tablica ogłoszeń