Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Znamy zwycięzców I edycji Diamentowego Rusztowania

Rywalizacja o Diamentowe Rusztowanie dobiegła końca. Firma Layher, pomysłodawca i organizator konkursu, przyznała trzy nagrody główne oraz siedem wyróżnień osobom związanym z branżą rusztowań. W nagrodę za przestrzeganie najważniejszych norm i zasad budowlanych pojadą oni m. in. na tegoroczne Targi Bauma w Monachium.

W premierowej edycji konkursu Diamentowe Rusztowanie o zwycięstwo zawalczyło ponad 50 osób związanych z branżą rusztowań, na co dzień pracujących na wysokości. Pierwsze miejsce zostało przyznane Małgorzacie Cieślik. Na podium stanęli również Mieczysław Kalinowski oraz Adam Jakubowski.

Celem konkursu jest promowanie tych osób z branży rusztowań, które każdego dnia dbają o bezpieczeństwo, zarówno własne jak i swoich pracowników. Zwyciężyli ci, których praca zasługuje na miano "diamentowej" i powinna stanowić przykład dla innych - podsumowuje Grzegorz Dziewulski, Prezes Layher Sp. z o.o. i organizator konkursu.

Finaliści trzech pierwszych miejsc zostali zaproszeni na szkolenie produktowe, które odbędzie się w centrali firmy Layher w Eibensbach. Będą oni mieli okazję zobaczyć, jak wygląda proces projektowania i produkcji rusztowań w niemieckiej fabryce oraz pojadą na jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej - Targi Bauma w Monachium.

Udział w konkursie Diamentowe Rusztowanie był cennym doświadczeniem, gdyż sprawdzał moją wiedzę na temat rusztowań. Byłam jedną z dwóch pań biorących udział w konkursie, dlatego wygrana cieszy tym bardziej. W branży budowlanej kobiety stanowią zdecydowaną mniejszość, nie oznacza to jednak, że posiadają one mniejsze kompetencje czy doświadczenie niż mężczyźni - podsumowuje Małgorzata Cieślik, zdobywczyni I miejsca.

Diamentowe Rusztowanie to konkurs, który został ogłoszony po raz pierwszy w listopadzie 2015 r. Organizatorzy planują jednak, aby na stałe zagościł on wśród prestiżowych wydarzeń budowlanych.


Archiwum

Tablica ogłoszeń