Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji 2016

W dniach 24-27 lutego 2016 roku w Szczyrku odbędzie się kolejna konferencja z cyklu "Warsztat Pracy Projektanta Konstrukcji". Organizatorem wydarzenia jest katowicki oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przy współpracy oddziałów w Bielsku-Białej, Gliwicach i Krakowie. Miejscem spotkania będzie Centrum Kongresów i Rekreacji "Orle Gniazdo" przy ul. Wrzosowej 28a.

Wśród patronów tegorocznych warsztatów znalazły się dwie firmy członkowskie PIGR - PERI, jako patron generalny wspólnie z Polskim Towarzystwem Cynkowniczym, oraz Layher - jeden z patronów głównych spotkania.

WPPK odbywają się już od 30 lat i przeznaczone są dla projektantów konstrukcji budownictwa ogólnego i przemysłowego, producentów materiałów budowlanych, a także specjalistycznych przedsiębiorstw wykonawczych. Tym razem konferencja poświęcona zostanie w całości problemom obejmującym naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych w zakresie konstrukcji metalowych, posadzek przemysłowych, lekkiej obudowy, rusztowań.

Celem konferencji jest dostarczenie uczestnikom aktualnej, praktycznej i gotowej do bezpośredniego zastosowania wiedzy na wybrany temat. Spotkanie obejmie około 30 wykładów, które zostaną wygłoszone przez wybitnych specjalistów z całego kraju.

Tradycyjnie warsztatom towarzyszyć będą stoiska wystawiennicze specjalistycznych firm i przedsiębiorstw, związane z główną tematyką konferencji.

Więcej informacji o warsztatach tutaj.


Archiwum

Tablica ogłoszeń