Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

R&M Centrum Szkolenia Zawodowego

Do izbowego grona dołączyła kolejna firma, o czym informujemy z dużą przyjemnością!

R&M Centrum Szkolenia Zawodowego - od 13 lat jest liderem szkoleniowym branży izolacyjnej i placówką kształcenia ustawicznego, posiadającą akredytację Kuratorium Oświaty. Swoją historię rozpoczęło od wprowadzenia zawodów: monter i blacharz izolacji przemysłowych do polskiej klasyfikacji zawodów, po to, aby dziś dostarczać na rynek wykwalifikowanych pracowników: czeladników i mistrzów w w/w zawodach. Potrzeby branży przemysłowej oraz ciągła orientacja na klienta spowodowały wprowadzenie do oferty szkoleń dla kadry rusztowaniowej. W ostatnim roku R&M CSZ, po spełnieniu wymogów holenderskiej jednostki certyfikującej, otrzymało akceptację i z sukcesem rozpoczęło organizację szkoleń i egzaminów monterów rusztowań zgodnie z ISO 17024, wymaganych Dyrektywą Rusztowania w krajach Holandii i Belgii. Kursy odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania, a ich uczestnicy, po pozytywnie zdanych egzaminach, otrzymują certyfikat wydany przez Det Norske Veritas (DNV).

R&M Centrum Szkolenia Zawodowego jest aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Przemysłowych oraz Europejskiej Federacji FESI zrzeszającej w swych strukturach przedstawicieli z 18 krajów Europy.

Serdecznie witamy Załogę firmy R&M Centrum Szkolenia Zawodowego, a zainteresowanych ofertą firmy zapraszamy do kontaktu: csz.com.pl


Archiwum

Tablica ogłoszeń