Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Zapraszamy na II Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018!

Firma rusztowaniowa JURGO, Centrum Szkoleń Budowlanych W-M ZDZ z Olsztyna oraz światowy lider w produkcji rusztowań i szalunków firma PERI w roli Sponsora Strategicznego pod Honorowym Patronatem PIP, UDT, IMBiGS i UWM w Olsztynie organizują drugą edycję Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań.

2018_bmr.jpg (185009 bytes)

P L A K A T

Głównym celem Mistrzostw jest zwrócenie uwagi na niebezpieczny i odpowiedzialny zawód montera rusztowań oraz prezentacja producentów rusztowań, sprzętu BHP w pracy na wysokości, integracja branży rusztowaniowej, edukacja i podnoszenie poziomu bezpieczeństwa pracy na budowie wśród młodzieży szkół technicznych i środowisku zawodowym - pracowników, kierowników, inspektorów i pracodawców.

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań w pełni popiera i angażuje się w promocję takich inicjatyw, na dowód czego, podobnie jak w pierwszej edycji BMR 2016, została Partnerem Wspierającym Mistrzostwa BMR 2018.

Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań odbędą się 8 czerwca 2018 r. na terenie CSB przy ulicy Lubelskiej 33C w Olsztynie. Z pewnością będzie to największe wydarzenie tego typu w Polsce. Gwarantujemy niezapomniane emocje podczas rywalizacji monterów rusztowań. Zaplanowaliśmy liczne pokazy, seminaria i konkursy. Na szczególną uwagę zasługują pokazy: przeciążenia nośności pomostów, wytrzymałości kotew na wyrywanie, ewakuacji osoby poszkodowanej na rusztowaniu, a hitem tej edycji będzie pokaz kontrolowanej katastrofy rusztowania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu BMR 2018 producentów i monterów rusztowań, producentów sprzętu bhp, sprzętu elektrycznego i budowlanego, właścicieli firm budowlanych, inspektorów, kierowników, pracowników i przedstawicieli branży budowlanej oraz młodzież szkół technicznych i zawodowych.

Zgłoś się do udziału jako ZAWODNIK lub WYSTAWCA.

Więcej informacji na www.bmrmistrzostwa.pl i pod adresem bmrmistrzostwa@gmail.com.

Robert Jurkiewicz
Organizator Mistrzostw BMR 2018


Archiwum

Tablica ogłoszeń