Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Reklama

PIGR prowadzi działalność reklamową:

Reklama na stronie internetowej 

schemat.jpg (129859 bytes)

Banery reklamowe 

Proponujemy dwa rodzaje banerów reklamowych: A i B

1. Baner typu A - jest to graficzny element reklamowy o wymiarach 460 x 60 pikseli, umieszczany centralnie w górnej części strony (patrz rys. nr 1). Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu lub strony w portalu, która przedstawia szczegóły reklamowanego produktu, usługi lub firmy. Baner jest emitowany w całym portalu.

Specyfikacja:
Plik: gif (statyczny lub animowany), jpg

2. Baner typu B - jest to graficzny element reklamowy o wymiarach 150 x 60 pikseli, umieszczany centralnie w górnej części strony (patrz rys. nr 1). Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu lub strony w portalu, która przedstawia szczegóły reklamowanego produktu, usługi lub firmy. Baner jest emitowany w całym portalu.

Specyfikacja:
Plik: gif (statyczny lub animowany), jpg

Banery typu A i B ukazują się na stronie startowej oraz na każdej podstronie wybranej z menu po lewej stronie strony Izby . Zasadą jest, że jeżeli banerów typu A w danym okresie jest więcej niż jeden, to ukazują się one przemiennie z banerami innych reklamodawców. Podobnie jest w przypadku banerów typu B. Jeżeli w danym okresie jest ich więcej niż trzy, to ukazują się one również przemiennie z banerami innych reklamodawców. W przypadku ukazywania się przemiennego banerów czas jednorazowej emisji wynosi 1 minuta.

W przypadku gdy w danym okresie banerów typu A lub B jest tylko odpowiednio 1 lub 3, banery te ukazują się stale, zarówno na stronie głównej, jak i podstronach, wg kolejności zgłoszeń. Koszt umieszczenia banerów reklamowych typu A lub B, w zależności od czasu trwania emisji oraz rodzaju reklamodawcy (członek Izby/ firma lub osoba z poza Izby), przedstawia Cennik.
Projekty banerów, statyczne lub animowane, dostarcza reklamodawca. Istnieje możliwość zamówienia w Izbie wykonania projektów banerów statycznych lub animowanych typu A i B. Koszt wykonania przedstawia Cennik.

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane ukazują się tylko na stronie głównej, tj. www.rusztowania-izba.org.pl . Linki ukazują się przemiennie z linkami innych reklamodawców, zajmując kolejno pozycję pierwszą, drugą, trzecią , itd., w cyklu co 1 minutę.
Kliknięcie w link sponsorowany powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu lub strony w portalu, która przedstawia szczegóły reklamowanego produktu, usługi lub firmy.

Reklama w kwartalniku "Rusztowania" 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem w naszym kwartalniku reklamy, prosimy o kontakt . Dla Państwa potrzeb przygotujemy odpowiednią, indywidualną ofertę po atrakcyjnej cenie!

biuletyn_1.png (100173 bytes) biuletyn_2.png (103860 bytes) biuletyn_3.png (88003 bytes) biuletyn_4.png (96688 bytes)


Archiwum

Tablica ogłoszeń